Dom

Bancle technology

Dzięki za twoją ciężką pracę. Twoja profesjonalna obsługa, jakość produktów i konkurencyjna cena są imponujące.

—— Mr.Fooch

Szybka reakcja i pełne zrozumienie wymagań klienta, profesjonalna technologia, poważny, zgadzamy się z obsługą Twojej firmy

—— Pan James

Idealne zakupy! jesteśmy bardzo zadowoleni z ich wysokiej jakości karty

—— Mr.West

Im Online Czat teraz

Bancle technology

1 2 3 4 5 6 7 8
Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology
building office

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : Bancle RFID
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 8,000,000-100,000,000
Rok założenia : 2007
pc Export : 90% - 100%
BANCLE TECHNOLOGY jest liderem rynku w zakresie wdrażania kart inteligentnych i powiązanych produktów. Wysyłając ponad 100 milionów produktów na całym świecie, jesteśmy w stanie zaoferować klientom szeroką gamę kart inteligentnych, czytników kart i akcesoriów, wraz z opaskami RFID i breloczkami RFID, a także etykiety i znaczniki RFID i wiele więcej!

Nasze zakłady produkcyjne korzystają z najnowszych technologii pochodzących z całego świata. Takie podejście pozwala ściśle współpracować z organizacjami międzynarodowymi, aby wprowadzić techniki produkcji i produkty, które pozwalają nam przekazywać klientom najnowsze innowacje. Dzięki naszym międzynarodowym połączeniom możesz mieć zagwarantowany dostęp do najnowszych technologii, jakie świat kart plastikowych ma do zaoferowania.

BANCLE TECHNOLOGY ma kluczowe znaczenie drukowania na tworzywach sztucznych, w wyniku czego oferuje całą gamę kart plastikowych przydatnych w branży hotelarskiej. Karty do głosowania w pokoju gościnnym, karty członkowskie, karty lojalnościowe, karty POS, karty Spa, karty identyfikacyjne, karty RIFD, karty przedpłacone i wszelkie inne drukowane karty plastikowe, które można wykorzystać w hotelu.

Lubimy relacje z wiodącymi dostawcami zamków. Oznacza to, że masz pewność i komfort uzyskiwania tej samej jakości oryginału co dostawca zamków. Nasze produkty są kompatybilne ze wszystkimi głównymi producentami zamków, w tym Saflok, Kaba Ilco, Onity, Miwa i Ving. Karty kluczy RFID Hotel i certyfikaty RFID są produkowane zgodnie z normą ISO (International Standards Organisation). Nasze karty RFID i dane uwierzytelniające zapewniają dokładne i szybkie odczyty, ponieważ korzystamy z najlepszych dostępnych chipów transmisji o wysokiej częstotliwości.

Ponadto, dostarczamy rozwiązania RFID w zakresie przechwytywania danych, aby zapobiec utracie, wiodącemu wytwarzaniu wysokowydajnych tagów RFID do sprzedaży detalicznej, opieki zdrowotnej, aktywów IT, przemysłu, ropy i gazu, logistyki i innych dokładnych wymagań klientów.


Jesteśmy również profesjonalni i doświadczeni w zakresie niestandardowych tagów, które pomogą klientom w rozwiązywaniu specjalnych i trudnych aplikacji RFID. Po latach badań i rozwoju technologicznego dokonaliśmy wielkiego przełomu w projektowaniu anten, opracowywaniu rozwiązań i urządzeniach automatyki, w szczególności w podwójnych znacznikach częstotliwości EAS / RFID, tagach opon RFID, metalowych znacznikach wysokotemperaturowych, elastycznych metalowych metkach, metkach do bielizny, biżuterii tagi itp.

Szczegóły kontaktu
Bancle technology

Tel: 00-86-18620324965

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)